Dnia nie 18. stycznia 2004 21:34, Mariusz Mazur napisał: > Jeśli to jest błąd, to ten który go wywołał niech go naprawi. W > *jakikolwiek* sposób. Poprawianie tego ,,błędu'' należy do admina.
> Jeśli natomiast jest to jak najbardziej tolerowana sytuacja, to niech to > leci na stdout. > Chyba mogę wymagać, żeby domyślna instalacja nie pluła błędami? Pomęczę averne by to zrobił w instalatorze. -- Arkadiusz Miśkiewicz CS at FoE, Wroclaw University of Technology arekm.pld-linux.org AM2-6BONE, 1024/3DB19BBD, arekm(at)ircnet, PLD/Linux __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
