Dnia Saturday 17 of January 2004 18:06, Mariusz Mazur napisał: > On Saturday 17 of January 2004 18:06, Piotr Szymanski wrote: > > Uzywaj jajka z wylaczonym selinux. > > Nasze ma domyslnie wlaczone. > > Ja sobie przerobilem jajko (wlaczylem preempt, wylaczylem opcje security, > > dodalem paczeprzyspieszajce -ck) i dziala cudnie, ale nie bede przeciez > > brancza forkowal z jajkiem. Jak chcesz to moge opisac co ijak robisz. > > E-e. Ten error ma *zniknąć* z domyślnej instalacji (choćby przez > wykomentowanie printfa w źródłach). To ja ci powiem tylko tyle ze jezeli ktos zainstaluje i sie okaze ze mu RPM niepolabelowal plikow a bedzie chcial wlaczyc SELinux to bedzie musial each-and-every pakiet przeinstalowac. Mile, co nie? Dlatego chyba lepiej zeby ten blad sie pojawial. -- Witold Kręcicki (adasi) adasi [at] culm.net GPG key: 7AE20871 http://www.culm.net
__________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
