On Saturday 17 of January 2004 19:16, Piotr Szymanski wrote:
> > Interesuje mnie domyślne zachowanie, a nie sposoby na wyłączanie
> > przeszkadzajek.
>
> A nie moznaby zamiast usuwac komunikat dodac domyslne policy ktore nic nie
> robia?

Ja nie wiem. Mam nadzieję, że oni mi powiedzą.

-- 
Każdy człowiek, który naprawdę żyje, nie ma charakteru, nie może go mieć.
Charakter jest zawsze martwy, otacza cię zgniła struktura przeniesiona z 
przeszłości. Jeżeli działasz zgodnie z charakterem wtedy nie działasz w ogóle
- jedynie mechanicznie reagujesz.                 { Osho }

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym