On Saturday 17 of January 2004 19:15, Witold Krecicki wrote:
> DOMYSLNIE TO MA BYC WLACZONE. fini.
> nie rozumiesz ze jezeli to by bylo WYlaczone to wtedy zachowanie systemu z
> zainstalowanymi tak pakietami jest totalnie niedetrministyczne? i ze moze
> spowodowac koniecznosc instalowania systemu 2x? zakapowales?
Wrrr. Nie interesuje mnie jak działa selinux, rozumiesz? Po prostu tego
komunikatu ma NIE BYĆ. Read my lips: DOMYŚLNA INSTALACJA PLD NIE BĘDZIE PLUŁA
BŁĘDAMI ZA KAŻDYM ODPALENIEM RPMA. I nie interesuje mnie jak to zrobicie, czy
przez dodanie jakiegoś domyślnego policy, czy przekierowania tego errora na
stdout, ale ten błąd ma zniknąć.
--
Każdy człowiek, który naprawdę żyje, nie ma charakteru, nie może go mieć.
Charakter jest zawsze martwy, otacza cię zgniła struktura przeniesiona z
przeszłości. Jeżeli działasz zgodnie z charakterem wtedy nie działasz w ogóle
- jedynie mechanicznie reagujesz. { Osho }
__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles