Hej! Po zablokowaniu ekraniu i wposaniu poprawnego hasła dostaję komunikat że wystąpił problem z mechanizmem autoryzaji i żebym ręcznie zabił proces kdesktop_lock. Czy ktoś wie o co chodzi?
kdebase-desktop-3.1.94.031204-1 -- --= Michal Kochanowicz =--==--==BOFH==--==--= [EMAIL PROTECTED] =-- --= finger me for PGP public key or visit http://michal.waw.pl/PGP =-- --==--==--==--==--==-- Vodka. Connecting people.--==--==--==--==--==-- A chodzenie po górach SSIE!!! __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
