Hej!

Po zablokowaniu ekraniu i wposaniu poprawnego hasła dostaję komunikat że
wystąpił problem z mechanizmem autoryzaji i żebym ręcznie zabił proces
kdesktop_lock. Czy ktoś wie o co chodzi?

kdebase-desktop-3.1.94.031204-1
-- 
--= Michal Kochanowicz =--==--==BOFH==--==--= [EMAIL PROTECTED] =--
--= finger me for PGP public key or visit http://michal.waw.pl/PGP =--
--==--==--==--==--==-- Vodka. Connecting people.--==--==--==--==--==--
A chodzenie po górach SSIE!!!

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym