On Tue, 20 Jan 2004 22:44:55 +0100
Michal Kochanowicz <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

> Hej!
> 
> Po zablokowaniu ekraniu i wposaniu poprawnego hasła dostaję komunikat
> że
> wystąpił problem z mechanizmem autoryzaji i żebym ręcznie zabił proces
> kdesktop_lock. Czy ktoś wie o co chodzi?
> 
> kdebase-desktop-3.1.94.031204-1

przebuduj pam bez selinux

-- 
Fryderyk Dziarmagowski

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym