On Tue, 20 Jan 2004 22:44:55 +0100 Michal Kochanowicz <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> Hej! > > Po zablokowaniu ekraniu i wposaniu poprawnego hasła dostaję komunikat > że > wystąpił problem z mechanizmem autoryzaji i żebym ręcznie zabił proces > kdesktop_lock. Czy ktoś wie o co chodzi? > > kdebase-desktop-3.1.94.031204-1 przebuduj pam bez selinux -- Fryderyk Dziarmagowski __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
