On Wed, 21 Jan 2004, Piotr Szymanski wrote: > > a mozna w tym przypadku nie uzywac ? > Podejrzewam ze tak, suid na kdesktop_lock i wywalasz pama i bedzie > probowal normalnej autoryzacji po shadow.
Ja bym powiedział, że ona będzie wtedy "normalna"... -- pozdr. Paweł Gołaszewski --------------------------------- worth to see: http://www.againsttcpa.com/ CPU not found - software emulation... __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
