On Wed, 21 Jan 2004, Piotr Szymanski wrote:
> > a mozna w tym przypadku nie uzywac ?
> Podejrzewam ze tak, suid na kdesktop_lock i wywalasz pama i bedzie
> probowal normalnej autoryzacji po shadow.

Ja bym powiedział, że ona będzie wtedy "normalna"...

-- 
pozdr.  Paweł Gołaszewski 
---------------------------------
worth to see: http://www.againsttcpa.com/
CPU not found - software emulation...

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym