Hi, Marcin Krzyzanowski(Wednesday 21 of January 2004 07:48): > a mozna w tym przypadku nie uzywac ? Podejrzewam ze tak, suid na kdesktop_lock i wywalasz pama i bedzie probowal normalnej autoryzacji po shadow. -- Piotr Szymanski [EMAIL PROTECTED]
__________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
