On Tue, Jan 20, 2004 at 10:52:44PM +0100, Grzegorz Goławski wrote: > A jaką masz wersję pam? Taka jak jest na FTP: pam-0.77.3-6
> Chyba do wersji 0.77.3-7 było to skopane (-7 powinien działać). Thx. -- --= Michal Kochanowicz =--==--==BOFH==--==--= [EMAIL PROTECTED] =-- --= finger me for PGP public key or visit http://michal.waw.pl/PGP =-- --==--==--==--==--==-- Vodka. Connecting people.--==--==--==--==--==-- A chodzenie po górach SSIE!!! __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
