On Tue, Jan 20, 2004 at 10:52:44PM +0100, Grzegorz Goławski wrote:
> A jaką masz wersję pam?
Taka jak jest na FTP: pam-0.77.3-6

> Chyba do wersji 0.77.3-7 było to skopane (-7 powinien działać).
Thx.
-- 
--= Michal Kochanowicz =--==--==BOFH==--==--= [EMAIL PROTECTED] =--
--= finger me for PGP public key or visit http://michal.waw.pl/PGP =--
--==--==--==--==--==-- Vodka. Connecting people.--==--==--==--==--==--
A chodzenie po górach SSIE!!!

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym