On wto, 2004-01-20 at 22:44 +0100, Michal Kochanowicz wrote:
> Hej!
> 
> Po zablokowaniu ekraniu i wposaniu poprawnego hasła dostaję komunikat że
> wystąpił problem z mechanizmem autoryzaji i żebym ręcznie zabił proces
> kdesktop_lock. Czy ktoś wie o co chodzi?
A jaką masz wersję pam?
Chyba do wersji 0.77.3-7 było to skopane (-7 powinien działać).
Tak było przynajmniej z xscreensaver i xlock.

-- 
Grzegorz Goławski <[EMAIL PROTECTED]>

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym