On wto, 2004-01-20 at 22:44 +0100, Michal Kochanowicz wrote: > Hej! > > Po zablokowaniu ekraniu i wposaniu poprawnego hasła dostaję komunikat że > wystąpił problem z mechanizmem autoryzaji i żebym ręcznie zabił proces > kdesktop_lock. Czy ktoś wie o co chodzi? A jaką masz wersję pam? Chyba do wersji 0.77.3-7 było to skopane (-7 powinien działać). Tak było przynajmniej z xscreensaver i xlock.
-- Grzegorz Goławski <[EMAIL PROTECTED]> __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
