[EMAIL PROTECTED] wrote: Sprawdzales ktory program generuje ten komunikat ? > znowu ktos sie na #pldhelp na to natknal wiec pisze > problem wystepje na / na xfs-ie na jajkach 2.4.21, 2.4.24. Innych nie > testowalem ;) > objawy - po twardym resecie systemu tworzy sie(prawdopodobnie
Mysle, ze mylisz objaw z przyczyna... > uszkodzony) plik /etc/localtime i system.. nie wstaje - zwisa dzies w > srodku rc-scriptow, przed zamontowaniem swapa. > pomaga usuniecie tego pliku. Jako workaround dodalem exit przed timezone > by sie plik nie generowal. Mysle, ze trzeba by przerobic rc-scripts, by nie generowaly tego pliku bez potrzeby. > Natknelo sie na to juz kilka osob w AC - zawsze / byl na xfsie i ktores > jajko 2.4 > Ktos ma jakies sugestie co moze byc przyczyna? -- ======================================================================= Andrzej M. Krzysztofowicz [EMAIL PROTECTED] phone (48)(58) 347 14 61 Faculty of Applied Phys. & Math., Gdansk University of Technology __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
