On Mon, Jan 26, 2004 at 11:34:16AM +0100, [EMAIL PROTECTED] wrote: > znowu ktos sie na #pldhelp na to natknal wiec pisze > problem wystepje na / na xfs-ie na jajkach 2.4.21, 2.4.24. Innych nie > testowalem ;) > objawy - po twardym resecie systemu tworzy sie(prawdopodobnie > uszkodzony) plik /etc/localtime i system.. nie wstaje - zwisa dzies w > srodku rc-scriptow, przed zamontowaniem swapa. > pomaga usuniecie tego pliku. Jako workaround dodalem exit przed timezone > by sie plik nie generowal. > Natknelo sie na to juz kilka osob w AC - zawsze / byl na xfsie i ktores > jajko 2.4 > Ktos ma jakies sugestie co moze byc przyczyna?
Na 2.6.x miałem to samo :) -- Robert 'dzeus' Graużenis LRU #291194 & PLD user JID:[EMAIL PROTECTED] __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
