[EMAIL PROTECTED] wrote: > On Mon, Jan 26, 2004 at 11:34:08AM +0100, Andrzej Krzysztofowicz wrote: > > Sprawdzales ktory program generuje ten komunikat ? > praktycznie kazdy ;) nawet mc nie mozna odpalic - strace zawsze staje na > /etc/localtime. Po usunieciu pliku/utworzeniu go od nowa szafa gra. > niestety podczas startu kasowac go nie mozna bo w momencie gdy sie > zaczyna wywalac system / jest jeszcze ro > > > > znowu ktos sie na #pldhelp na to natknal wiec pisze > > > problem wystepje na / na xfs-ie na jajkach 2.4.21, 2.4.24. Innych nie > > > testowalem ;) > > > objawy - po twardym resecie systemu tworzy sie(prawdopodobnie > > > > Mysle, ze mylisz objaw z przyczyna... > dobra - przyczyna to uszkodzony plik /et/clocaltime > objaw - system nie nadaje sie do pracy. > > a co jest przyczyna "uszkadzania" /etc/localtime- hgw.
Po twardym resecie uszkodzone moze byc cokolwiek. Mysle, ze poprawic by trzeba ten problem w glibcu. Zeby sie nie sypal. > > > uszkodzony) plik /etc/localtime i system.. nie wstaje - zwisa dzies w > > > srodku rc-scriptow, przed zamontowaniem swapa. > > > pomaga usuniecie tego pliku. Jako workaround dodalem exit przed timezone > > > by sie plik nie generowal. -- ======================================================================= Andrzej M. Krzysztofowicz [EMAIL PROTECTED] phone (48)(58) 347 14 61 Faculty of Applied Phys. & Math., Gdansk University of Technology __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
