On Mon, Jan 26, 2004 at 11:34:08AM +0100, Andrzej Krzysztofowicz wrote: > Sprawdzales ktory program generuje ten komunikat ? praktycznie kazdy ;) nawet mc nie mozna odpalic - strace zawsze staje na /etc/localtime. Po usunieciu pliku/utworzeniu go od nowa szafa gra. niestety podczas startu kasowac go nie mozna bo w momencie gdy sie zaczyna wywalac system / jest jeszcze ro
> > znowu ktos sie na #pldhelp na to natknal wiec pisze > > problem wystepje na / na xfs-ie na jajkach 2.4.21, 2.4.24. Innych nie > > testowalem ;) > > objawy - po twardym resecie systemu tworzy sie(prawdopodobnie > > Mysle, ze mylisz objaw z przyczyna... dobra - przyczyna to uszkodzony plik /et/clocaltime objaw - system nie nadaje sie do pracy. a co jest przyczyna "uszkadzania" /etc/localtime- hgw. > > uszkodzony) plik /etc/localtime i system.. nie wstaje - zwisa dzies w > > srodku rc-scriptow, przed zamontowaniem swapa. > > pomaga usuniecie tego pliku. Jako workaround dodalem exit przed timezone > > by sie plik nie generowal. > > Mysle, ze trzeba by przerobic rc-scripts, by nie generowaly tego pliku bez > potrzeby. jak dla mnie lepsze byloby znalezienie dlaczego tak sie dzieje. ja niestety nie mam pod reka zadnego zestawu testowego z xfs-em - a tylko tam zdarzaly mi sie problemy. -- Andrzej Dopierała Prywatnie. __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
