Użytkownik [EMAIL PROTECTED] napisał:
znowu ktos sie na #pldhelp na to natknal wiec pisze
problem wystepje na / na xfs-ie na jajkach 2.4.21, 2.4.24. Innych nie
testowalem ;)
objawy - po twardym resecie systemu tworzy sie(prawdopodobnie
uszkodzony) plik /etc/localtime i system.. nie wstaje - zwisa dzies w
srodku rc-scriptow, przed zamontowaniem swapa.
NIe potwierdzam. k2.4.24 i / na XFS. Za to dzieja sie inne kwiatki. Co
2-3 uruchomienia systemu pojawiaja mi sie rozne bledy apropos hotpluga i
USB. Najczesciej brak/uszkodzenie jakiegos pliku. Hotplug jednakze
dziala. Dzieje sie tak niezaleznie od tego czy system byl resetowany "po
bozemu", czy siekiera.
Pozdrawiam
Beorn
--
----------------------------------------------------------------------
Daniel `Beorn' Mróz <[EMAIL PROTECTED]> http://127.0.0.1/beorn
GCS/E d+(pu) s: a-@ C++++ UL++++$ P+++ L+++ E--- X W+++ N++ o? K- w---
O M- V- PS PE- !Y PGP t- 5- R tv-- b+ DI++ D+++ G++ e h! r-- y+
----------------------------------------------------------------------
__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles