Użytkownik [EMAIL PROTECTED] napisał:
znowu ktos sie na #pldhelp na to natknal wiec pisze
problem wystepje na / na xfs-ie na jajkach 2.4.21, 2.4.24. Innych nie
testowalem ;)
objawy - po twardym resecie systemu tworzy sie(prawdopodobnie
uszkodzony) plik /etc/localtime i system.. nie wstaje - zwisa dzies w
srodku rc-scriptow, przed zamontowaniem swapa.
NIe potwierdzam. k2.4.24 i / na XFS. Za to dzieja sie inne kwiatki. Co 2-3 uruchomienia systemu pojawiaja mi sie rozne bledy apropos hotpluga i USB. Najczesciej brak/uszkodzenie jakiegos pliku. Hotplug jednakze dziala. Dzieje sie tak niezaleznie od tego czy system byl resetowany "po bozemu", czy siekiera.


Pozdrawiam Beorn

--
----------------------------------------------------------------------
Daniel `Beorn' Mróz      <[EMAIL PROTECTED]>       http://127.0.0.1/beorn
GCS/E d+(pu) s: a-@ C++++ UL++++$ P+++ L+++ E--- X W+++ N++ o? K- w---
O  M-  V-  PS  PE- !Y PGP t- 5- R tv-- b+ DI++ D+++ G++ e  h!  r--  y+
----------------------------------------------------------------------

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles



Odpowiedź listem elektroniczym