Pan Holsztynski pisze:

- Niech ci, co posluguja sie falszywa sztuczka czynienia "naukowych
- rozwazan" z cierpienia i zaglady milionow, niech sie nie stroja w
- chrzescijanskie piorka, niech nie placza nad nienarodzonymi dziecmi,
- gdy maja mentalnosc szmalcownikow.  Beda/ skwierczec w piekle po
- wieki wiekow.

Nikt nie chce nikt falszowac.  Chodzi tylko o prawde i nic wiecej.
Mordowanie dzieci nienarodzonych to bylo i nadal jest ludobojstwo.
Ludobojstwo, ktorego rozmiary i znaczenie sie pomija i dlatego nalezy
o nim przypominac. I jest to tym gorsze, ze pomimo doswiadczen, w
wyniku ktorych ludobojstwa mialo juz nigdy nie byc, mordowanie dzieci
nienarodzonych trwa nadal, i w dodatku jest promowane jako prawo.




Tadeusz Strzemecki

Odpowiedź listem elektroniczym