Przepraszam, aczkolwiek mysle, ze tego typu panskie interwencje przydalyby
sie niejednokrotnie w przypadku zapychania listy glupimi tekstami niektorych
panow pisanymi tylko po to by pisac, tyczy sie to takze pana da Lancii.
Pozdrawiam
SB
----- Original Message -----
From: "Waldemar Dworakowski" <[EMAIL PROTECTED]>
To: "Multiple recipients of list prawica" <[EMAIL PROTECTED]>
Sent: Monday, February 19, 2001 1:02 AM
Subject: Re: Prawica: Glupsze spoleczenstwo czy.../ Wolalbym zyc pod zaborem
carskim
> Prosilbym na przyszlosc o wstrzymanie sie z zapychaniem ludziom
> skrzynek listami o wielkosci rzedu kilkuset kb. Jesli chcial Pan
> przeslac cos do p.da Lancii to mogl Pan przeslac to w liscie
> prywatnym. Wysylanie olbrzymich zalacznikow moze byc odczytane
> jako sabotowanie dzialania listy dyskusyjnej.
> WD
>
>
--