Ja rowniez - mysle ze mozna prowadzic rzeczowa dyskusje bez zadnej
rywalizacji kto lepszy , badz tez kto poda wiecej odnosnikow do stron w
necie
Pozdrawiam
Adam

Odpowiedź listem elektroniczym