"Adam Trzaskawka" <[EMAIL PROTECTED]>wrote: > Szanowny Panie Stanis3awie > Po kolei: > > > > Panie Adamie, tak na poczatek jezeli chce pan byc dobrze zrozumiany niech > > pominie polskie znaki [tzw. jezyczki] bo trudno pana rozczytac > > Ok , przyzwyczajenia z list poswieconych sprzetowi ( komputerom , i > samochodom - tam tego wymagaja) , oraz to ze jestem polakie wiec posluguje > sie pelna polszczyzna ( wraz z ogonkami) Moja uwaga odnosnie ogonkow polega tylko na tym, aby bylo latwiej czytac panskie teksty, bowiem gdzies po drodze strasznie to znieksztalca tekst. A to ze jest pan Polakiem to oczywiscie wspaniale. > . Po drugie > > czy "in God we trust" choc to piekne wyznanie, nie mozna napisac po > polsku? > > Czy to tak wiele pana kosztuje? > > > Nie , PUNKT dla Pana > Pozdrawiam > Adam Trzaskawka > Ciesze sie, choc nie mialem zamiaru z panem rywalizowac. SB --
- Prawica: Glupsze spoleczenstwo czy.../ W... Jerzy Siuta
- Re: Prawica: Glupsze spoleczenstwo c... Stanislaw Blaszczak
- Re: Prawica: Glupsze spoleczenstwo c... Adam Trzaskawka
- Re: Prawica: Glupsze spoleczenstwo c... Stanislaw Blaszczak
- Re: Prawica: Glupsze spoleczenstwo c... Andrzej da Lancia
- Re: Prawica: Glupsze spoleczenstwo c... Adam Trzaskawka
- Re: Prawica: Glupsze spoleczenstwo c... Stanislaw Blaszczak
- Re: Prawica: Glupsze spoleczenstwo c... Andrzej da Lancia
- Re: Prawica: Glupsze spoleczenstwo c... Stanislaw Blaszczak
- Re: Prawica: Glupsze spoleczenst... Adam Trzaskawka
- Re: Prawica: Glupsze spoleczenstwo c... Stanislaw Blaszczak
- Re: Prawica: Glupsze spoleczenstwo c... Andrzej da Lancia
- Re: Prawica: Glupsze spoleczenstwo c... Stanislaw Blaszczak
- Prawica: Bankowe oszustwo Andrzej da Lancia
- Re: Prawica: Glupsze spoleczenstwo c... Waldemar Dworakowski
- Prawica: Zalaczniki Ryszard Ochudzki
- Prawica: Przepraszam Stanisław Błaszczak
