At 09:53 PM 2/16/01 +0100, you wrote:
>"Andrzej da Lancia" <[EMAIL PROTECTED]>wrote:
>>
>> Pan S.B. skomentowal:
>> >>
>> >> mam obawy ze Pan Adam zaczerpnal
>> >> powyzsze motto z banknotu dolarowego,
>> >> pojawilo sie ono na nim w roku 57
>> >> zastepujac "E Pluribus Unum",
>> >>
>> >> Motto "In God we trust jest przysiega masonska,
>> >> ktokolwiek nie wierzy w Supreme Being nie moze zostac masonem.
>> >>
>> >> Poprosze o komentarz Pana Adama
>> >>
>> >> Andrzej
>> >>
>> >
>> >Panie Andrzeju, o ile dobrze rozumiem slow "In God we trust" znaczy to "W
>> >Bogu mamy nadzieje". Coz w tym masonskiego? czy wszystko zaraz musi
>kojarzyc
>> >sie z masoneria? Ja tylko prosilem by pisac po polsku, gdyz nie ma tutaj
>> >potrzeby uzywac innych jezykow. A to co pan napisal wprowadza mnie w lek
>i
>> >bede sie bal odmawiac paciorek, by nie wyznawac wiry masonom ;)
>> >
>> >SB
>> >
>>
>> Dziekuje serdecznie, coz ja bym bez Pana poczal,
>> pewnie modlilbyn sie do diabla i myslal
>> ze "in God we trust" to tyle samo co "ave satan"
>> jak pan to czyni blogoslawiac LICHWE,
>> ale jak juz pan to robi to proponuje
>> zapoznac sie z historia banknota jednodolarowego,
>> wowczas dopiero panskie modlitwy nabiora wagi,
>> przytoczylbym artykul o tem ale nie jestem pewien
>> czy jest wlasciwy bo po angielsku,
>> zechcialby pan sprawdzic ?
>> jest tutaj:
>> http://www.dagobertsrevenge.com/
>> w ramce po prawej nacisnac na "Artykuly"
>> a nastepnie wybrac "Banknot Jednodolarowy"
>>
>> Andrzej
>>
>
>Byl juz panie Andrzeju taki, ktory za wszelka cene chcial mnie z rownowagi
>wyprowadzic i siebie z listy wyprowadzil. Nie interesuja mnie jakies
>dyrdymaly zboczonych na tle scigania masonow i Zydow pismakow, nawet w
>internecie. Tak wiec te historyjke o banknocie jednodolarowym moge sobie
>wziac do WC aby... Wiem co znacza slowa "In God We Trust", podtrzymuje, ze
>nie ma tu nic masonskiego. A Nadzieja panie Andrzeju jest jedna z trzech
>cnot boskich o ile uwazal pan na lekcjach religiii zamiast pod lawka czytac
>jakies wypociny na temat masonerii.
>
>SB
>
>P.S. Zaczynam sie zastanawiac, czy milosc do tradycyjnych wartosci nie staje
>sie w Ameryce zbrodnia nienawisci - stwierdzil republikanski senator Phil
>Gramm z Teksasu. - Prawda jest taka, ze mozemy miec napis "In God We Trust"
>na monetach, ale nie mamy tej dewizy w naszych sercach.
>
>To odpowiedz senatora Gramma na ataki lewicowych grup amerykanskich po
>nominacji Johna Ashcrofta na prokuratora generalnego. Czy w tym tez brzmi
>cos masonskiego?
>
Panie Stanislawie
moje wartosci to
Bog, Honor i Ojczyzna
ale musialbym byc masonem by umiescic
te haslo na wynalazku szatana
Andrzej
ps.nadzieja cnota boska ?
pan rozlicza Boga z Jego cnot ?
co pan robil na lekcjach religii ?