Prosilbym na przyszlosc o wstrzymanie sie z zapychaniem ludziom skrzynek listami o wielkosci rzedu kilkuset kb. Jesli chcial Pan przeslac cos do p.da Lancii to mogl Pan przeslac to w liscie prywatnym. Wysylanie olbrzymich zalacznikow moze byc odczytane jako sabotowanie dzialania listy dyskusyjnej. WD
- Re: Prawica: Glupsze spoleczenstwo czy...... Andrzej da Lancia
- Re: Prawica: Glupsze spoleczenstwo czy...... Adam Trzaskawka
- Re: Prawica: Glupsze spoleczenstwo czy...... Stanislaw Blaszczak
- Re: Prawica: Glupsze spoleczenstwo czy...... Andrzej da Lancia
- Re: Prawica: Glupsze spoleczenstwo czy...... Stanislaw Blaszczak
- Re: Prawica: Glupsze spoleczenstwo c... Adam Trzaskawka
- Re: Prawica: Glupsze spoleczenstwo czy...... Stanislaw Blaszczak
- Re: Prawica: Glupsze spoleczenstwo czy...... Andrzej da Lancia
- Re: Prawica: Glupsze spoleczenstwo czy...... Stanislaw Blaszczak
- Prawica: Bankowe oszustwo Andrzej da Lancia
- Prawica: Zalaczniki Waldemar Dworakowski
- Prawica: Zalaczniki Ryszard Ochudzki
- Prawica: Przepraszam Stanisław Błaszczak
