On Sun, 2 Apr 2006, Marilena Buretea wrote:
Pe comp-ul meu ruleaza ubuntu 5.10, cu tot ce are el si inca unele chestii (care insa nu ma ajuta).
Pune-ti un client mai sanatos de IM pe linux cum ar fi gaim de exemplu. Nu are cum sa nu stie cel putin ce stie borgchat (care aparent e un proiect la un curs al unui student de pe la noi).
-- Any views or opinions presented within this e-mail are solely those of the author and do not necessarily represent those of any company, unless otherwise expressly stated. _______________________________________________ RLUG mailing list [email protected] http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug
