_______________________________________________ RLUG mailing list [email protected] http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug
Am instalat FC 10 si am avut citeva surprize. In prima faza nu ma puteam
loga ca root in intrefata grafica.Primeam mesajul ca nu ma poate
autentifica. Am rezolvat problema aceasta, dar acuma orice vreau sa fac
si care necesita drepturi de root primesc mesajul ca nu am suficiente
drepturi pentru a executa task-ul cu toate ca sunt logat ca root in
interfata grafica. In consola totul este Ok. Stie cineva de unde vine
problema si cum se rezolva?
- [rlug] FC 10 Mihai
- Re: [rlug] FC 10 Giany
- Re: [rlug] FC 10 Mihai
- Re: [rlug] FC 10 George R. NICA
- Re: [rlug] FC 10 Mihai
- Re: [rlug] FC 10 lonely wolf
- Re: [rlug] FC 10 Mihai
- Re: [rlug] FC 10 lonely wolf
- Re: [rlug] FC 10 Adi Pircalabu
- Re: [rlug] FC 10 lonely wolf
- Re: [rlug] FC 10 lonely wolf
