Am instalat FC 10 si am avut citeva surprize. In prima faza nu ma puteam loga ca root in intrefata grafica.Primeam mesajul ca nu ma poate autentifica. Am rezolvat problema aceasta, dar acuma orice vreau sa fac si care necesita drepturi de root primesc mesajul ca nu am suficiente drepturi pentru a executa task-ul cu toate ca sunt logat ca root in interfata grafica. In consola totul este Ok. Stie cineva de unde vine problema si cum se rezolva?

_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

Raspunde prin e-mail lui