> drepturi de root primesc mesajul ca nu am suficiente > drepturi pentru a executa task-ul cu toate ca sunt logat ca > root in interfata grafica. In consola totul este Ok. Stie > cineva de unde vine problema si cum se rezolva?
Vezi SELinux.. _______________________________________________ > RLUG mailing list > [email protected] > http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug _______________________________________________ RLUG mailing list [email protected] http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug
