On Mon, 2004-01-12 at 11:35, Eugen Nedelcu wrote:
> Stie cineva de unde se poate cumpara in Romania o tastatura
> buna, fara multimedia si alte prostii, dar cu o tehnologie
> buna de apasare a tastelor?
> 
> In ziua de azi e tot mai greu sa gasesti asa ceva.Cea mai
> buna tastatura pe care o am este Logitech, dar modelele noi
> se pare ca sunt din ce in ce mai proaste (a scazut calitatea
> a crescut numarul de taste multimedia si rotite de scroll...)
> 
> Pe net am gasit ceva ce pare cool desi cam piperat:
> http://shop.store.yahoo.com/pfuca-store/


Compaq keyboard, 100k la second hand. Nimic nu se compara cu ea.


--- 
Detalii despre listele noastre de mail: http://www.lug.ro/


Raspunde prin e-mail lui