Eugen Nedelcu said:
> Stie cineva de unde se poate cumpara in Romania o tastatura
> buna, fara multimedia si alte prostii, dar cu o tehnologie
> buna de apasare a tastelor?
>
genius kb-06 , aia cu space-ul lasat(zici ca-i uzat din fabricatie) si cu
F-urile subtiri

-- 
save the ozone layer

--- 
Detalii despre listele noastre de mail: http://www.lug.ro/


Raspunde prin e-mail lui