Eugen Nedelcu said: > Stie cineva de unde se poate cumpara in Romania o tastatura > buna, fara multimedia si alte prostii, dar cu o tehnologie > buna de apasare a tastelor? > genius kb-06 , aia cu space-ul lasat(zici ca-i uzat din fabricatie) si cu F-urile subtiri
-- save the ozone layer --- Detalii despre listele noastre de mail: http://www.lug.ro/
