Io am o nenorocire de Logitech, foarte robusta, i-am dat multzi pumni si 
n-am curatzat-o pe dinauntru niciodata. E murdara rau, totusi merge ca 
aerul. La 20 USD cat am dat pe ea si-a scos banii de nenumarate ori :)

At 11:50 13.01.2004, you wrote:
>=2D----BEGIN PGP SIGNED MESSAGE-----
>Hash: SHA1
>
>chicony KB-9810. de la ktech (acum cateva luni). Era cam 250.000 si e=20
>super buna. mi-am luat 2, ca prea mi-a placut :). tot cu f-uri mici.=20
>si enter mare.=20
>
>On Monday 12 January 2004 11:58, you wrote:
> > subscriu si eu la genius kb-06
> >
> > e lejera si "puternica" o poti scutura de firimituri lovind-o cu
> > partea de jos de masa ;) fara sa se deterioreze
> >
> > ----- Original Message -----
> > From: "Radu Radoveneanu" <[EMAIL PROTECTED]>
> > To: <[EMAIL PROTECTED]>
> > Sent: Monday, January 12, 2004 11:37 AM
> > Subject: [rlug] Re: Happy Hacker Keyboard
> >
> > > Eugen Nedelcu said:
> > > > Stie cineva de unde se poate cumpara in Romania o tastatura
> > > > buna, fara multimedia si alte prostii, dar cu o tehnologie
> > > > buna de apasare a tastelor?
> > >
> > > genius kb-06 , aia cu space-ul lasat(zici ca-i uzat din
> > > fabricatie) si cu F-urile subtiri
> > >
> > > --
> > > save the ozone layer
> > >
> > > ---
> > > Detalii despre listele noastre de mail: http://www.lug.ro/
> >
> > ---
> > Detalii despre listele noastre de mail: http://www.lug.ro/
>=2D----BEGIN PGP SIGNATURE-----
>Version: GnuPG v1.2.3 (GNU/Linux)
>
>iD8DBQFAA79nHMw8JJ+r9ucRAt/VAKDQbl0R+G11/mIhaiE1cZzER+LqwwCg3flw
>Oa54P4Rvhr2UXry7Ad1lZ0o=3D
>=3D6fU+
>=2D----END PGP SIGNATURE-----
>
>---
>Detalii despre listele noastre de mail: http://www.lug.ro/



--- 
Detalii despre listele noastre de mail: http://www.lug.ro/


Raspunde prin e-mail lui