On Mon, 12 Jan 2004, Mihai Adrian Radulescu wrote:
> subscriu si eu la genius kb-06
Pacat ca marinarii de la genius nu mai fac in ultima vreme
tastaturile astea cu enter-ul mare. Am preferat sa-mi iau una cu taste
multimedia decit una cu enter-ul mic. Doar daca nu mai aveti norocul sa
gasiti kb-06 din loturile de acum 1.5-2 ani. Tastele multimedia pot fi
si ele mapate in diverse wm-uri (icewm cel putin) sau, pe puteti folosi
ca mine, sa aveti de zgindari in loc sa va bagati degetele in ochi sau
nas cind va ginditi la ceva complicat.
Durata medie de utilizare a unui astfel de genius e de 2 ani. E
rezistenta, e ok si la degete, poti da cu ea de masa, de pereti sau de
botul unui coleg timpit, insa in timp tastele alea incep sa opuna
rezistenta la apasare (sau le apas eu strimb si se rod plasticele
alea?).
--
Any views or opinions presented within this e-mail are solely those of
the author and do not necessarily represent those of any company, unless
otherwise expressly stated.
---
Detalii despre listele noastre de mail: http://www.lug.ro/