subscriu si eu la genius kb-06

e lejera si "puternica" o poti scutura de firimituri lovind-o cu partea de
jos de masa ;) fara sa se deterioreze

----- Original Message -----
From: "Radu Radoveneanu" <[EMAIL PROTECTED]>
To: <[EMAIL PROTECTED]>
Sent: Monday, January 12, 2004 11:37 AM
Subject: [rlug] Re: Happy Hacker Keyboard


>
> Eugen Nedelcu said:
> > Stie cineva de unde se poate cumpara in Romania o tastatura
> > buna, fara multimedia si alte prostii, dar cu o tehnologie
> > buna de apasare a tastelor?
> >
> genius kb-06 , aia cu space-ul lasat(zici ca-i uzat din fabricatie) si cu
> F-urile subtiri
>
> --
> save the ozone layer
>
> ---
> Detalii despre listele noastre de mail: http://www.lug.ro/
>
>
>



--- 
Detalii despre listele noastre de mail: http://www.lug.ro/


Raspunde prin e-mail lui