adixor wrote: > chicony KB-9810. de la ktech (acum cateva luni). Era cam 250.000 si e=20 > super buna. mi-am luat 2, ca prea mi-a placut :). tot cu f-uri mici.=20 > si enter mare.=20
Subscriu la chicony. Sunt suficient de rezistente pentru pret :), si mai nou au si negre. Acu daca-r avea si backspace d'ala lung... -silent --- Detalii despre listele noastre de mail: http://www.lug.ro/
