> Buuun, am vazut ca prima implemetare e bashita rau si obsolete, aia > a lui IBM ( NGPT) a fost shelved 4 ever deci ramine versiunea > Dreppero-Molnariana NPTL, pana aici e splendid, acum cum testez daca > Mandrake 10.1, cea mai avansata versiune de Linux ( ma rog, pana > apare 10.2 ;) are asa ceva, respectiv cum produc un programel de test > care sa confirme ca am tot ce trebuie ( ma intereseaza in special > chestiile de linkare, este -lthread, -lpthread sau altceva).
Mandrake nu are!!!! Gentu are!!! :P rulezi /lib/libc.so.6 sau /lib/tls/libc.so.6. sau getconf GNU_LIBPTHREAD_VERSION PS: Glumeam faza cu Mandrake si Gentu :P -- Claudiu Cismaru GPG Key: http://maya.cnixs.com/~claudiu/claudiu.gpg --- Detalii despre listele noastre de mail: http://www.lug.ro/
