Ahoj! > > Rozdil mezi "vzrostly listnaty les" a "vzrostly jehlicnaty les" je o > > poznani mensi. Orientacky mapy mezi ne presto kresli oddeleni -- > > "rozhrani porostu" -- a i podle toho se da v nouzi jit. > > Pavel > > (jehoz josm se pri nacteni tri lesovych dlazdic > > lehce zadychaval, ale lehke zadychavani povazuje > > za lepsi nez chybejici data.) > > *** to sice mas pravdu, ale: > 1) mapa pro orientak je specialka, navic v CR je uzemi kde se muze behat > podle orientackych map mnohokrat premerene. OSM neni specialka. Pro > tento ucel by mel zustat zachovan grabnuty dataset z WFS v nejakem > standardu napr. GML. Mohlo by se s originalem zachazet jako se > SRTM...
Aspon pro nektere lesy bych chtel plna data .. snazim se je mapovat podobne podrobne jako jsou orientacke mapy. A myslim ze je nejjednodussi importovat lesy uplne: ty data stejne nejsou hustssi nez treba centrum Prahy... a aspon tady to beha celkem pouzitelne (a to je to v jave). > Taky holt neni v OSM a jak vypovida o mapovanych skutecnostech! (Jak se da pouzivat neco jako SRTM pro osm? Kdybych vyskovy data umel importovat, tak bych se za to dost primlouval ;-). Pavel -- (english) http://www.livejournal.com/~pavelmachek (cesky, pictures) http://atrey.karlin.mff.cuni.cz/~pavel/picture/horses/blog.html _______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-cz