Ahoj! > > V GML jsou data od UHULu, takze je jednodussi vzit tento soubor vraceny > > WMS a provest primo v nem transformaci do WGS84. > *** to me nejak nedoslo. > > *** Nevim jak jsou presne v GML ci SHP definovany ostrovy polygonu, ale > ta nejhorsi varianta, je ze by se ostrovy daly bokem a pak znova do > slouceneho datasetu vlozily. > > existuje do JUMP plugin mapgeneralize, ktery ma i funkci klasickeho > slouceni polygonu. Pokud jsem to zkousel na prikladu: > > http://212.158.143.149/cgi-bin/wfs?service=WFS&version=1.0.0&request=getFeature&typeName=typo&bbox=-685591,-1064775,-682518,-1061770 > > * priklad stazeny (2967 bodů) > * priklad se sloucenim vsech polygonu do uzavrenych celku vcetne ostrovu > (1128 bodů)
> takze tudy vede cesta... ale asi by to stejne jeste chtelo generalizovat Mozna je prvni rozumny krok odstranit duplicitni nody? Pavel -- (english) http://www.livejournal.com/~pavelmachek (cesky, pictures) http://atrey.karlin.mff.cuni.cz/~pavel/picture/horses/blog.html _______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-cz