Üdv!

> Akit érint legyen szíves nézze meg, hogy a hétfői érettségire kapott 
> CD-n lévő szövegfájlokat tudja-e importálni Access 2003 v. 2007 programmal.
> Nekem egyikkel sem sikerült!
> Az ékezetek helyén mindenféle fura karakter (c-karika, bekezdés vége 
> jel)jelenik meg...

:)
Nem utf-8 véletlenül?
Beállítottad a kódolást?

> Úgy gondolom, a próbába, ami a rendszergazda feladata az is 
> beletartozik, hogy importálható-e a forrásfájl! Mit lehet tenni!?

Hát, én bizony nem próbáltam soha importálni az előkészítés során. Ha a fájl
olvasható, a többi nem az én dolgom.

Üdv: Fodor Zsolt

_______________________________________________
Techinfo mailing list
[email protected]
Fel- és leiratkozás: http://lista.sulinet.hu/mailman/listinfo/techinfo
Illemtan: http://www.szag.hu/illemtan.html
Ügyfélszolgálat FAQ: http://www.kozhaloportal.hu/gyik/altalanos/

válasz