Üdv! > Akit érint legyen szíves nézze meg, hogy a hétfői érettségire kapott > CD-n lévő szövegfájlokat tudja-e importálni Access 2003 v. 2007 programmal. > Nekem egyikkel sem sikerült! > Az ékezetek helyén mindenféle fura karakter (c-karika, bekezdés vége > jel)jelenik meg...
:) Nem utf-8 véletlenül? Beállítottad a kódolást? > Úgy gondolom, a próbába, ami a rendszergazda feladata az is > beletartozik, hogy importálható-e a forrásfájl! Mit lehet tenni!? Hát, én bizony nem próbáltam soha importálni az előkészítés során. Ha a fájl olvasható, a többi nem az én dolgom. Üdv: Fodor Zsolt _______________________________________________ Techinfo mailing list [email protected] Fel- és leiratkozás: http://lista.sulinet.hu/mailman/listinfo/techinfo Illemtan: http://www.szag.hu/illemtan.html Ügyfélszolgálat FAQ: http://www.kozhaloportal.hu/gyik/altalanos/
