Ez szerintem se a mi dolgunk, az előkészületeket megcsináljuk... ha a forrásanyag nem megfelelő az miért lenne a mi sarunk?
üdv 2010/5/13 Fodor Zsolt <[email protected]> > Üdv! > > > Akit érint legyen szíves nézze meg, hogy a hétfői érettségire kapott > > CD-n lévő szövegfájlokat tudja-e importálni Access 2003 v. 2007 > programmal. > > Nekem egyikkel sem sikerült! > > Az ékezetek helyén mindenféle fura karakter (c-karika, bekezdés vége > > jel)jelenik meg... > > :) > Nem utf-8 véletlenül? > Beállítottad a kódolást? > > > Úgy gondolom, a próbába, ami a rendszergazda feladata az is > > beletartozik, hogy importálható-e a forrásfájl! Mit lehet tenni!? > > Hát, én bizony nem próbáltam soha importálni az előkészítés során. Ha a > fájl > olvasható, a többi nem az én dolgom. > > Üdv: Fodor Zsolt > > _______________________________________________ > Techinfo mailing list > [email protected] > Fel- és leiratkozás: http://lista.sulinet.hu/mailman/listinfo/techinfo > Illemtan: http://www.szag.hu/illemtan.html > Ügyfélszolgálat FAQ: http://www.kozhaloportal.hu/gyik/altalanos/ >
_______________________________________________ Techinfo mailing list [email protected] Fel- és leiratkozás: http://lista.sulinet.hu/mailman/listinfo/techinfo Illemtan: http://www.szag.hu/illemtan.html Ügyfélszolgálat FAQ: http://www.kozhaloportal.hu/gyik/altalanos/
