Ez szerintem se a mi dolgunk, az előkészületeket megcsináljuk... ha a
forrásanyag nem megfelelő az miért lenne a mi sarunk?

üdv

2010/5/13 Fodor Zsolt <[email protected]>

> Üdv!
>
> > Akit érint legyen szíves nézze meg, hogy a hétfői érettségire kapott
> > CD-n lévő szövegfájlokat tudja-e importálni Access 2003 v. 2007
> programmal.
> > Nekem egyikkel sem sikerült!
> > Az ékezetek helyén mindenféle fura karakter (c-karika, bekezdés vége
> > jel)jelenik meg...
>
> :)
> Nem utf-8 véletlenül?
> Beállítottad a kódolást?
>
> > Úgy gondolom, a próbába, ami a rendszergazda feladata az is
> > beletartozik, hogy importálható-e a forrásfájl! Mit lehet tenni!?
>
> Hát, én bizony nem próbáltam soha importálni az előkészítés során. Ha a
> fájl
> olvasható, a többi nem az én dolgom.
>
> Üdv: Fodor Zsolt
>
> _______________________________________________
> Techinfo mailing list
> [email protected]
> Fel- és leiratkozás: http://lista.sulinet.hu/mailman/listinfo/techinfo
> Illemtan: http://www.szag.hu/illemtan.html
> Ügyfélszolgálat FAQ: http://www.kozhaloportal.hu/gyik/altalanos/
>
_______________________________________________
Techinfo mailing list
[email protected]
Fel- és leiratkozás: http://lista.sulinet.hu/mailman/listinfo/techinfo
Illemtan: http://www.szag.hu/illemtan.html
Ügyfélszolgálat FAQ: http://www.kozhaloportal.hu/gyik/altalanos/

válasz