Szoktak a feladatba olyat írni, hogy UTF-8 ascii... kódolású a forrás... Nézd meg, hogy ezekre, középeu-ra átállítva jó-e!
(nekem nincs meg a forrás, nem tudom megnézni) SzTZs
_______________________________________________ Techinfo mailing list [email protected] Fel- és leiratkozás: http://lista.sulinet.hu/mailman/listinfo/techinfo Illemtan: http://www.szag.hu/illemtan.html Ügyfélszolgálat FAQ: http://www.kozhaloportal.hu/gyik/altalanos/
