Szerintem az importálás és kódolás beállítása már az érettségi része, a tanuló (!) feladata. Ezért érettségizik, ezt tanulta X éve. Ha a fájl olvasható, akkor innentől az ő feladata.
Bálint István

_______________________________________________
Techinfo mailing list
[email protected]
Fel- és leiratkozás: http://lista.sulinet.hu/mailman/listinfo/techinfo
Illemtan: http://www.szag.hu/illemtan.html
Ügyfélszolgálat FAQ: http://www.kozhaloportal.hu/gyik/altalanos/

válasz