T. Listatagok!
Akit érint legyen szíves nézze meg, hogy a hétfői érettségire kapott CD-n
lévő szövegfájlokat tudja-e importálni Access 2003 v. 2007 programmal.
Nekem egyikkel sem sikerült!
Az ékezetek helyén mindenféle fura karakter (c-karika, bekezdés vége
jel)jelenik meg...
Úgy gondolom, a próbába, ami a rendszergazda feladata az is beletartozik,
hogy importálható-e a forrásfájl!
Mit lehet tenni!?
Üdvözlettel:
Magyar Csaba
Tata, Jávorka MGSZKI
_______________________________________________
Techinfo mailing list
[email protected]
Fel- és leiratkozás: http://lista.sulinet.hu/mailman/listinfo/techinfo
Illemtan: http://www.szag.hu/illemtan.html
Ügyfélszolgálat FAQ: http://www.kozhaloportal.hu/gyik/altalanos/