Igen, ez szerintem se a mi dolgunk.
Viszont nálunk év közben fent volt a 2003-as és a 2007-es is, emiatt a 
2003-asba nem lehetett importálni. Mostanra leszedtem a 2007-eseket, hogy 
érettségin ez ne legyen gond, jövő évtől meg már mindenki a 2007-est használja.
 
Üdv.:
Schüller Attila

________________________________

Feladó: [email protected] meghatalmazó: Bálint István
Küldve: 2010. 05. 13., Cs 8:16
Címzett: Techinfo
Tárgy: Re: Érettségi 05 .17. Adatbázis



Szerintem az importálás és kódolás beállítása már az érettségi része, a
tanuló (!) feladata.
Ezért érettségizik, ezt tanulta X éve. Ha a fájl olvasható, akkor
innentől az ő feladata.
Bálint István

_______________________________________________
Techinfo mailing list
[email protected]
Fel- és leiratkozás: http://lista.sulinet.hu/mailman/listinfo/techinfo
Illemtan: http://www.szag.hu/illemtan.html
Ügyfélszolgálat FAQ: http://www.kozhaloportal.hu/gyik/altalanos/


<<winmail.dat>>

_______________________________________________
Techinfo mailing list
[email protected]
Fel- és leiratkozás: http://lista.sulinet.hu/mailman/listinfo/techinfo
Illemtan: http://www.szag.hu/illemtan.html
Ügyfélszolgálat FAQ: http://www.kozhaloportal.hu/gyik/altalanos/

válasz