Igen, ez szerintem se a mi dolgunk. Viszont nálunk év közben fent volt a 2003-as és a 2007-es is, emiatt a 2003-asba nem lehetett importálni. Mostanra leszedtem a 2007-eseket, hogy érettségin ez ne legyen gond, jövő évtől meg már mindenki a 2007-est használja. Üdv.: Schüller Attila
________________________________ Feladó: [email protected] meghatalmazó: Bálint István Küldve: 2010. 05. 13., Cs 8:16 Címzett: Techinfo Tárgy: Re: Érettségi 05 .17. Adatbázis Szerintem az importálás és kódolás beállítása már az érettségi része, a tanuló (!) feladata. Ezért érettségizik, ezt tanulta X éve. Ha a fájl olvasható, akkor innentől az ő feladata. Bálint István _______________________________________________ Techinfo mailing list [email protected] Fel- és leiratkozás: http://lista.sulinet.hu/mailman/listinfo/techinfo Illemtan: http://www.szag.hu/illemtan.html Ügyfélszolgálat FAQ: http://www.kozhaloportal.hu/gyik/altalanos/
<<winmail.dat>>
_______________________________________________ Techinfo mailing list [email protected] Fel- és leiratkozás: http://lista.sulinet.hu/mailman/listinfo/techinfo Illemtan: http://www.szag.hu/illemtan.html Ügyfélszolgálat FAQ: http://www.kozhaloportal.hu/gyik/altalanos/
