VAART-bericht van: "Hans Oomens" <[email protected]>

Hoi,
Ik heb niks met makelaars. dat vooropgesteld. Maar John stelde wat fiscale zaken aan de orde welke in ieder geval in NL ( hij heeft een DL bedrijf) een tikkie anders liggen. En met name de carry back kunnen heel veel mensen wel wat mee omdat er normaal gesproken in de laatste jaren wel wat verdient is.

En de cary vorward bestaat nou eenmaal ook, dus dient in zo'n voorlichtend plaatje megenomen te worden. Of de toekomst de mogelijkheid zal bieden daar gebruik van te maken??????????

Wie zal hewt zeggen?
Groet Hans

VAART-bericht van: "Reina en Johan van Weel" <[email protected]>

Beste Hans,
Als ik dit zo lees kun je zo bij een makelaar gaan werken.

Diezelfde argumenten schudden die jongens ook uit hun mouw.

Maar je kunt de centen slechts één maal terug halen. en de aanloop verliezen zijn zo groot dat dit (belasting) geld al grotendeels verbruikt is.

En je "carry forward" is nog niet binnen handbereik want bij een vrachtniveau dat nu nauwelijks de directe kosten dekt, klinkt het woordje "winst" ongeveer als de belofte op een lang(en werkzaam) leven.

Bovendien vrees ik dat een groot deel de adem mist om het nog twee of drie jaar uit te zingen.

Maar voor de rest heb je helemaal gelijk.

Groetjes,
Johan



* Hoe denk je over het Crisisberaad? www.vaart.nl/peiling
* Het adres voor reacties en nieuwe berichten: [email protected]
* Afmelden op: [email protected] met tekst: unsubscribe VAART-L


Antwoord per e-mail aan