> proponuję zbotować wioski włoskie, to będzie śmieszniej.. a na serio, to > myślałem ze już się nie ścigamy :-)
Owszem, ale ręcznie mi się klepać nie chce tego, co może zrobić bot :) Łatwiej jednak jest uzupełniać. Włoskie już mamy. przykuta _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
