> I jaki to ma sens? Chcemy tylko, żeby nas włoska wiki nie wyprzedziła? > Przecież najważniejsza jest jakość artykułów, nie ich liczba i na tym > trzeba się głównie skoncentrować.
Oj, nie tak: "Wyobraźmy sobie świat, w którym każda osoba ma dostęp do sumy ludzkiej wiedzy." Nupedia koncentrowała się wyłącznie na tym, by mieć od razu dobre artykuły i wyprodukowała kilka. Trzeba koncentrować się na wszystkim, nie tylko na jakości. Inaczej poprzestalibyśmy tylko na rozbudowywaniu medalowych i encyklopedia miałaby rozmiar kilku tysięcy świetnych, specjalistycznych haseł. Miliony stubów to tez nie to. Ale budowanie barykady: ilość/jakość bynajmniej nie jest dobrym rozwiązaniem. Wesołych świąt i tysiąca haseł na DNA życzę (ze źródłami, kategoriami itd.) http://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:DNA przykuta _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
