Dnia 3-04-2010 o godz. 20:08 Przykuta napisał(a): > > proponuję zbotować wioski włoskie, to będzie śmieszniej.. a na serio, to > > myślałem ze już się nie ścigamy :-) > > Owszem, ale ręcznie mi się klepać nie chce tego, co może zrobić bot :) > Łatwiej jednak jest uzupełniać. Włoskie już mamy. > > przykuta > > _______________________________________________ > WikiPL-l mailing list > [email protected] > https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
I jaki to ma sens? Chcemy tylko, żeby nas włoska wiki nie wyprzedziła? Przecież najważniejsza jest jakość artykułów, nie ich liczba i na tym trzeba się głównie skoncentrować. A ja myślałem, że wszystkim najaktywniejszym i najdłuższym stażem edytorom zależy już tylko na jakości. wikipedysta PS. _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
