Dnia 3-04-2010 o godz. 20:08 Przykuta napisał(a):
> > proponuję zbotować wioski włoskie, to będzie śmieszniej.. a na serio, to
> > myślałem ze już się nie ścigamy :-)
> 
> Owszem, ale ręcznie mi się klepać nie chce tego, co może zrobić bot :)
> Łatwiej jednak jest uzupełniać. Włoskie już mamy.
> 
> przykuta
> 
> _______________________________________________
> WikiPL-l mailing list
> [email protected]
> https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

I jaki to ma sens? Chcemy tylko, żeby nas włoska wiki nie wyprzedziła? 
Przecież najważniejsza jest jakość artykułów, nie ich liczba i na tym 
trzeba się głównie skoncentrować. A ja myślałem, że wszystkim 
najaktywniejszym i najdłuższym stażem edytorom zależy już tylko na 
jakości.

wikipedysta PS.



_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym