Gytha pisze:

> I OZ-owcy będą mieli zaspamowaną komunikatami bota dyskusję... Nie lepiej

Nie chodziło mi wcale o stronę dyskusji, tylko o komunikat np. na górze 
strony albo stronka po naciśnięciu przycisku, w każdym razie coś 
lekkostrawnego i nie odkładającego się. =}

> uczulać, że warto nawiązać (choć nie zawsze warto, bądźmy szczerzy) kontakt
> z nowicjuszem?

A po czym mają poznać, że to nowicjusz?

Poza tym może źle sobie wyobrażam pracę na OZ (proszę wówczas o 
oświecenie przez zainteresowanych), ale wydaje mi się, że to zajęcie 
działa jak siła automatycznie odciągająca od głębszych analiz i 
bliższych relacji. Ich zadaniem jest działać szybko i chronić przed 
bieżącymi widocznymi problemami.

-- 
Gdybym świt przywitał choć raz,
Nie czując jak mózg zgniata ciężki głaz.
Strącił go jak z powieki pył,
I nie wadząc nikomu w jakiejś jamce się skrył.

_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym