Gytha pisze: > I OZ-owcy będą mieli zaspamowaną komunikatami bota dyskusję... Nie lepiej
Nie chodziło mi wcale o stronę dyskusji, tylko o komunikat np. na górze strony albo stronka po naciśnięciu przycisku, w każdym razie coś lekkostrawnego i nie odkładającego się. =} > uczulać, że warto nawiązać (choć nie zawsze warto, bądźmy szczerzy) kontakt > z nowicjuszem? A po czym mają poznać, że to nowicjusz? Poza tym może źle sobie wyobrażam pracę na OZ (proszę wówczas o oświecenie przez zainteresowanych), ale wydaje mi się, że to zajęcie działa jak siła automatycznie odciągająca od głębszych analiz i bliższych relacji. Ich zadaniem jest działać szybko i chronić przed bieżącymi widocznymi problemami. -- Gdybym świt przywitał choć raz, Nie czując jak mózg zgniata ciężki głaz. Strącił go jak z powieki pył, I nie wadząc nikomu w jakiejś jamce się skrył. _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
