W dniu 2010-04-15 14:22, Paweł Zienowicz pisze: > Daniel Koć wrote: >> A po czym mają poznać, że to nowicjusz? >> > Nowicjusza łatwo poznać po tym, że > 1) Ma pustą stronę dyskusji
No dobra, a może ktoś mu wkleił jedynie powitanie? I do kiedy jest nowicjusz - 3 edycje to na pewno, ale 20? Automatem można ustalić jakiś sensowny limit. W dodatku komunikat dawałby od razu narzędzia do zareagowania nawet jeśli patrolujący nie ma czasu na osobisty kontakt. Z dwojga złego myślę, że lepiej zareagować wstawiając kilka standardowych słów (szablon przecież wcale nie musi być napisany oficjalnie ani mieć ramek i ikonek - może być napisany po ludzku, zwykłym tekstem) niż wcale. Zrozumiałem, że to właśnie cofanie bez słowa powoduje zniechęcenie. -- Gdybym świt przywitał choć raz, Nie czując jak mózg zgniata ciężki głaz. Strącił go jak z powieki pył, I nie wadząc nikomu w jakiejś jamce się skrył. _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
