W dniu 2010-04-15 14:22, Paweł Zienowicz pisze:
> Daniel Koć wrote:
>> A po czym mają poznać, że to nowicjusz?
>>
> Nowicjusza łatwo poznać po tym, że
> 1) Ma pustą stronę dyskusji

No dobra, a może ktoś mu wkleił jedynie powitanie? I do kiedy jest 
nowicjusz - 3 edycje to na pewno, ale 20? Automatem można ustalić jakiś 
sensowny limit.

W dodatku komunikat dawałby od razu narzędzia do zareagowania nawet 
jeśli patrolujący nie ma czasu na osobisty kontakt. Z dwojga złego 
myślę, że lepiej zareagować wstawiając kilka standardowych słów (szablon 
przecież wcale nie musi być napisany oficjalnie ani mieć ramek i ikonek 
- może być napisany po ludzku, zwykłym tekstem) niż wcale. Zrozumiałem, 
że to właśnie cofanie bez słowa powoduje zniechęcenie.

-- 
Gdybym świt przywitał choć raz,
Nie czując jak mózg zgniata ciężki głaz.
Strącił go jak z powieki pył,
I nie wadząc nikomu w jakiejś jamce się skrył.

_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym