> > > Chociaż to poniżej też jest śliczne :-P > > > > > http://upload.wikimedia.org/wikipedia/foundation/5/50/Wikipedia-puzzleglobe-V2_top.png > > > > ...dla Nonsensopedii :P > > > > Leinad > > > > > A ta wersja jak rozumiem będzie używana, gdy dobijemy do miliona ;-) > http://upload.wikimedia.org/wikipedia/foundation/5/5d/Wikipedia-puzzleglobe-V2_bottom.png > > Ale serio - były jakieś dyskusje i zapowiedzi zmiany loga? > > Olaf
To pierwsze można by (po modyfikacji) użyć do akcji "Zajrzyj do Wikipedii" ;) przykuta _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
