> > > Chociaż to poniżej też jest śliczne :-P
> > >
> > http://upload.wikimedia.org/wikipedia/foundation/5/50/Wikipedia-puzzleglobe-V2_top.png
> >
> > ...dla Nonsensopedii :P
> >
> > Leinad
> >
> >
> A ta wersja jak rozumiem będzie używana, gdy dobijemy do miliona ;-)
> http://upload.wikimedia.org/wikipedia/foundation/5/5d/Wikipedia-puzzleglobe-V2_bottom.png
> 
> Ale serio - były jakieś dyskusje i zapowiedzi zmiany loga?
> 
> Olaf

To pierwsze można by (po modyfikacji) użyć do akcji "Zajrzyj do Wikipedii" ;)

przykuta

_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym