> Co do loga W - gdybym nie widział starego loga to na nowym nie 
> wiedziałbym, bez dużego powiększania obrazka, co tam są za znaczki i że 
> to w ogóle są puzle. Stare było o wiele czytelniejsze. Szczególnie takie 
> pomniejszone.
> 
> PMG

A Francuzi jak zwykle oryginalni i robią update w druga stronę:

http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Wikipedia-logo-v2-fr.png

wersja en została wzmocniona w stosunku do wcześniejszej, rozmytej wersji, a 
czarna dziura poszła w kierunku szarości - tu wszystkie dla porównania

http://commons.wikimedia.org/wiki/Wikipedia/2.0

przykuta

_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym