> Co do loga W - gdybym nie widział starego loga to na nowym nie > wiedziałbym, bez dużego powiększania obrazka, co tam są za znaczki i że > to w ogóle są puzle. Stare było o wiele czytelniejsze. Szczególnie takie > pomniejszone. > > PMG
A Francuzi jak zwykle oryginalni i robią update w druga stronę: http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Wikipedia-logo-v2-fr.png wersja en została wzmocniona w stosunku do wcześniejszej, rozmytej wersji, a czarna dziura poszła w kierunku szarości - tu wszystkie dla porównania http://commons.wikimedia.org/wiki/Wikipedia/2.0 przykuta _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
