| -----Original Message-----
| From: [email protected] [mailto:wikipl-l-
| [email protected]] On Behalf Of Tomasz Ganicz
| Sent: Friday, May 14, 2010 9:46 AM
/
| Być może - ale ten globus ma jednak czytelny przekaz i łatwą do
| zrozumienia ideę + stał się co najmniej tak samo rozpoznawalny jak
| logo Coca Coli. Logo Coca Coli też jest teoretycznie zbyt
| skomplikowane (dużo krzywych i irytujących zawijasów, XIX krój
| czcionki i w dodatku kursywa, mało czytelny napis z oddali - no
| porostu wszystko nie tak jak powinno być współcześnie ) - a jednak tej
| firmie nie przychodzi do głowy zmieniać go na coś "prostszego", tylko
| go trochę retuszują pod konkretne cele pozostawiając oryginalny
| kształt bez żadnych zmian. :-P

Chyba z 10 lat temu wprawdzie nie logo, ale kształt butelki został
zmieniony. Na niedługo, bo konsumenci się zbuntowali i żądali - oddajcie nam
prawdziwą butelkę.

A nowe logo W. nic rewolucyjnego nie wnosi, ponadto jest zwyczajnie gorsze,
do tego jakieś blade.

        Pzdr., Janusz "Ency" Dorożyński


_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym