Mitar to kar se enkrat navajas ne drzi. Nivo predavanj ni bil
   dvignjen, niti ni bil namenjeno da bi bil.
   Oz. govorimo o tezavnosti. Novega profesorja so studentje zelo
   pohvalili glede predavanj.
   Problem so bile vaje in o spreminjanju se bo govorilo se na koncu
   leta...tko da ce mas kaksne ideje reci prej ne pol.
   lp
   Mojca
   Mitar wrote:

Zdravo!

  

Kaksna politika. Vaje na VS za OPROG1 so bile obupne, kar je pokazala
tudi anketa ki smo jo izvedli.
    

Ne vem, ce govorimo mi o istem. Jaz mislim na predavanja. In na novega
profesorja za osnove programiranja 1 pri VS. Ki ni vec Mahnic, ampak
Igor Rozanc. In da je ta dvignil nivo predavanj. Kar ni bilo vsec
studentom.

Se pa strinjam, da so vaje pri pri teh predmetih nujne in da je nujno
imeti program taksen, da ga je mozno brez predznanja narediti. Ampak je
pa tudi dejstvo, da se programiranja ne mores nauciti samo na vajah,
ampak se moras sam vsesti zraven in sam napisati kaksen program.


Mitar


__________ NOD32 1.1370 (20060118) Information __________

This message was checked by NOD32 antivirus system.
[1]http://www.eset.com

References

   1. http://www.eset.com/

Reply via email to