Zdravo! > Problem so bile vaje in o spreminjanju se bo govorilo se na koncu > leta...tko da ce mas kaksne ideje reci prej ne pol.
Itak mislim, da sem ze prevec napisal. Jaz sem zelel samo poudariti, da je potrebno paziti, da se ne znizuje prevec nivo, ker je potrebno nekaj znanja vseeno pridobiti. Ampak mogoce povprasaj tudi visje letnike pri VS, ali so zato, da se zniza nivo snovi pri programiranju v prvem letniku, glede na to, da vedo kaj se potem naprej pricakuje. Mitar
